Skip to main content
Loading...

Żeby ułatwić pracę organizatorom naszych wydarzeń a Tobie pozwolić skutecznie i bezstresowo zapisać się na jakąkolwiek z naszych imprez przedstawiam tu krótką instrukcję zapisywania się na warsztaty.

Jak skutecznie zapisać się na warsztaty

Krok 1. Sprawdź dostępność miejsc

Mailem lub messengerem zapytaj się o dostępność miejsca na wybranej przez Ciebie imprezie.

Napisz w jakim charakterze (Uczestnika, Wolnego Słuchacza, Wolontariusza, Akompaniatora) chciał(a)byś przyjechać na dane wydarzenie. Sprawdź dostępne opcje.

Jeśli chcesz wziąć udział w części wydarzenia i charakter uczestnictwa przewiduje taką możliwość, napisz zakres dat jakie Cię interesują.  
 

Mail do kontaktu ze mną: kuba@strefarytmu.pl


 

Krok 2. Zadatek

Po mailowym potwierdzeniu dostępności miejsc, zapisów dokonuje się poprzez wpłacenie 100 lub 200zł (w przypadku imprez dłuższych niż weekend) bezzwrotnego zadatku .

Zadatek tytułuje się:
WARSZTATY DJEMBE lub WARSZTATY DUNDUN +nazwa wybranego przez Ciebie wydarzenia (z datą).

Jeśli zapis dotyczy zwykłedo weekendu, wystarczy wpisać warsztaty djembe +data

Nic więcej nie dopisujemy. Między innymi nie dopisujemy zadatek, zaliczka, gdzie dwóch się leje tam trzeci jak z cebra....

Krok 3. Powiadomienie o wpłacie i otrzymanie potwierdzenia rezerwacji miejsca

Poinformuj organizatora, czyli mnie tak, abym nie musiał zgadywać czy i kiedy wpłaciła(e)ś zadatek tylko wiedział, że mam Ci zarezerwować miejsce.

Domyślnym sposobem informowania mnie jest komentarz w poście z listą uczestników na grupie facebookowej Gęsikowski Uniwersytet Djembe i Dundunów z filią w Warszawie.

Poinformować mnie można również drogą mailową lub messengerem. Ważne żeby otrzymać ode mnie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.


Uwaga! Brak skutecznego powiadomienia o wpłaceniu zadatku i potwierdzenia rezerwacji grozi tym, że nie będziecie mieli miejsca na imprezie a zadatek zostanie Wam odesłany!

Kierownik Jak żyć, Panie Premierze?

Rzecz o bezzwrotności zadatków

Bezzwrotność zadatku polega na tym, że jeśli po jego wpłaceniu zmienisz zdanie i nie będziesz chciał(a) jechać, bo się przestraszysz poziomu, bo przestanie Ci odpowiadać, że musisz spać w pokoju z pięcioma innymi osobami, bo Ci pypeć wyskoczy itp. i zapytasz mnie czy mogę Ci oddać zadatek to usłyszysz, że nie, ponieważ zadatek był bezzwrotny. Proszę więc o przemyślane decyzje, zęby wyrwać zawczasu, z pypciami się jakoś dogadać, potem się zapisywać.