Skip to main content
Loading...
Submitted by Kuba on

Grabie to czas idealnie łączący przyjemne z pożytecznym. Weekend wspaniałej wymiany energii, pracy i zabawy. Zapraszamy!


Idea: Praca + Warsztat

Grabie - jak w skrócie nazywamy ten typ pleneru to spotkanie które polega na tym, że razem w ciągu weekendu zarówno poświęcamy czas na prace porządkowe i wszelkie aktywności pielęgnujące przestrzeń w jakiej się spotykamy jak i na warsztaty oraz jam. 

Jako organizatorzy jesteśmy otwarci na wszelkie typy wymiany energetycznej między nami, naszym miejscem a osobami odwiedzającymi nas. 

Bardzo nas cieszy i wzrusza, kiedy widzimy, że nasi goście na tyle dobrze się tu czują i zżywają się z tym miejscem, że chętnie poświęcają swój czas i energię oraz talent by razem budować tę wspólną przestrzeń.

 

Na tym plenerze mamy zarówno pełnowymiarowe warsztaty, jam jak i dajemy radę robić wiele wspaniałych rzeczy w naszym otoczeniu. Wszystko odbywa się na zasadzie wymiany.  Zwyczajowy nasz rozkład dnia jest taki, że od 10.00 do 15.00 pracujemy a od 16.30 do 21.00 mamy warsztaty, a nocami jamujemy.  

To bardzo intensywny czas ale daje nam mnóstwo radości i satysfakcji. Do tej pory wykonywaliśmy mnóstwo różnorakich zadań, od porządkowych, przez ogrodowe, na remontowych kończąc. Cieszy mnie bardzo, że miejsce w którym się spotykamy i pracujemy nosi w sobie ślady wspólnej o nie troski.


Galeria

Poprzednie wydarzenie:

Plener dundun

Sprawdź

Następne wydarzenie:

Sylwester

Sprawdź