Skip to main content
Loading...

Wydarzenia powtarzane w trakcie sezonu

Weekend z djembe

Najczęściej organizowane przez nas wydarzenie. Regularnie organizujemy weekendy z warsztatami gry na djembe na kilku poziomach zaawansowania. Znajdź odpowiedni dla Ciebie poziom i dołącz do nas! 

Więcej o wydarzeniu

Weekend z dundunami

Coraz więcej osób odkrywa wielki czar i moc bębnów basowych - dundunów. Zrób to i Ty! Te weekendy są do tego doskonałą okazją. Weekendy z grą na dundunach i jamami na dundunach i djembe.

Więcej o wydarzeniu

Djembe i dundun z grabiami

Te weekendy to wspólna praca, śmiech i wygłupy. Jeśli masz czas i gotowość do popracowania, czujesz, że taka wymiana energii i intencji jest czymś co przynosi pożytek światu, zapraszam na te niezwykłe spotkania.

Więcej o wydarzeniu


Coroczne imprezy dla miłośników Djembe

Gęsikowski Sylwester

Warsztaty sylwestrowe są inne niż pozostałe warsztaty w trakcie sezonu - oprócz chęci rozwoju i nauki kolejnych rytmów łączy nas na nich pragnienie spotkania się w tym szczególnym czasie.

Więcej o wydarzeniu

Gęsikowska majówka - Gęsikówka

Długi weekend majowy to wspaniała okazja by się powygłupiać. Kilka wolnych dni poświęconych na bębny ściągają bębniarzy z całego kraju.

Więcej o wydarzeniu

Czerwcówka w Gęsikowie

Okolice Bożego Ciała to kolejna data kiedy jest więcej dni wolnych no i mamy już prawie lato. Piękne okoliczności przyrody i okazja by się pobawić na bębniarskim plenerze.

Więcej o wydarzeniu

Dunmageddon w lipcu

W 2024 roku wystartuje DUNMAGEDDON. Niemal 10 dni poświęconych na granie na dundunach. Warsztaty, wieczorne jamy. Dundunienie do upadłego. To impreza dedykowana średniozaawansowanym i zaawansowanym dundunistom.

Więcej o wydarzeniu

Djembeldorado w sierpniu

Nad formatem tego wydarzenia dopiero pracujemy. Jak tylko będziemy gotowi, damy Wam o tym znać!

Więcej o wydarzeniu